„Tak jako každý jsme pro naši veselku hledali lokaci, která je dokonalá. Prostředí musí být dechberoucí, jídlo prudce šmakózní a servis profesionální. Po první schůzce bylo rozhodnuto, cítili jsme se tady jako doma u Mamy. Výhled je tady na celé Beskydy, kreativita a přizpůsobivost celého týmu pod vedením paní Svatby Aleksandry Bilko je bezkonkurenční. Naše obavy z jídla, které jsme předem nezkoušeli, úplně zbořil tým excelentních kuchařů. Oběd a následný raut předčil naše očekávání. Hosté o jídle, servisu i prostředí mluvili ještě dlouho po veselce. Tento dokonale fungující tým Gruntu No 135 Vám zařídí bezstarostný zážitek, na který do smrti smrťoucí nezapomenete. Děkujeme a všem doporučujeme.”

Evka a Tomek Opolkovi


„Když jsme poprvé vstoupili do areálu hotelu Grunt No 135, ani vteřinu jsme neváhali, že je to správné místo pro náš svatební den. Útulný interiér stodoly a upravená zahrada s lesy a loukami okolo si nás získaly. Samotný den svatby předčil všechna naše očekávání, za což vděčíme zejména paní Bilko, která o nás celý den pečovala "jako o vlastní". Za vše mnohokrát děkujeme a přejeme, aby byly i další sezóny plné úspěšných akcí a spokojených zákazníků. ”

Kaduchovi


„Ještě jednou děkujeme za všechno. Přeji Vám mnoho úspěchů, mějte se krásně. ”

Barbara a Jakub


„Děkujeme za bezchybné zorganizování našeho svatebního dne, který se konal 2.7.2022. Celý den nám byl k dispozici velmi milý a ochotný personál, který měl stále úsměv na tváři a nic pro něj nebylo problém. Jídlo bylo skvělé, všeho bylo hodně a nic nechybělo. Pokoje byly krásné, prostorné a opravdu nadstandardně zařízené. Celý areál byl opravdu nádherný a hlavně uzavřený, takže jsme nebyli nikým rušeni a mohli jsme si takto náš den naplno užít s našimi přáteli a rodinou. V neposlední řadě bych ráda poděkovala paní Bilko za vyslyšení mých přání ohledně výzdoby a všech dalších nezbytností. Jste opravdu člověk na správném místě a díky Vám a vašemu týmu jsme měli krásnou svatbu. Přála bych každému místu tak skvělého člověka jako vy! Ze srdce rádi budeme toto místo doporučovat. Děkujeme. ”

Manželé Kaletovi


„Ještě jednou Vám moc děkujeme za náš svatební den, který by bez Vás a Vašeho personálu nebyl vůbec tak perfektní! Ani jsme sami nečekali, že vše dopadne dle plánu a prakticky se nic nepokazilo! Ba naopak, bylo to lepší, jak v naších představách. Důkazem Vámi dobře odvedené práce jsou také pozitivní reakce ze stran hostů - snad každý nám zpětně ještě psal a chválil prostory, jídlo, pití a celkovou organizaci. Za nás určitě musíme vyzdvihnout Váš profesionální, ale zároveň velmi milý a sympatický přístup. Budeme na Vás a na Váš Grunt velmi rádi vzpomínat. Mějte se krásně a přejeme hodně pracovních i osobních úspěchů. ”

novomanželé Baru a Ondra Sušolovi


„Ani minutu jsme neváhali s tím, že svatbu chceme mít u Vás. Místo nádherné, jídlo famózní, obsluhující personál velice ochotný. Náš Svatební den byl díky našim rodinám, kamarádům, ale i díky Vám ještě krásnější než jsme si ho sami vysnili. Ale jsou i věci, které nevyváží žádné peníze světa a to je paní Alexandro Váš srdečný přístup a ochota nám splnit vše na co jsme jen pomysleli. Jste úžasný člověk s velkým srdcem♥️ a my jsme šťastní, že jsme Vás mohli poznat. Děkuji opravdu za vše. Na brzkou shledanou”

novomanželé Pratovi


„Velice děkujeme za úžasný prostor pro Náš velký den. Areál hotelu Grunt No 135 jsme si zamilovali už při první schůzce a to úžasným klidným prostředím jak pro Nás tak pro děti, které mají tolik prostoru na běhání po oplocené zahradě. Skvělá a úžasná je i paní Bílko, která se starala na milion procent, aby bylo vše pořad doplněno včetně milé a pozorné obsluhy. Jídlo bylo vynikající a rauty si chválili všichni hosté. Doporučujeme výběr tohoto místa každému. ”

S láskou Luptákovi


„Pokud hledáte ideální místo pro Vaši svatbu, Grunt No. 135 je trefou do černého. Nejde jen o místo samotné, které kombinuje krásné výhledy na Beskydy spolu s jedinečně působícím svatebním sálem, ale zejména o lidi, kteří za Gruntem stojí a dělají vše pro to, aby byl Váš svatební den dokonalý. Velice rád bych zmínil zejména paní Bilko, která je opravdu člověkem na svém místě a spolupráce a komunikace s ní byla pro nás po celou dobu potěšením. Tímto bychom jí a celému týmu chtěli ještě jednou poděkovat. ”

Ledničtí


„Naša svadba v Hoteli Grunt no 135 bola krásna, úžasná, jedným slovom dokonalá. Už pri prvej návšteve sme si Grunt zamilovali a vedeli, že práve tu chceme oslávit náš veľký deň. Krásne miesto, výborné jedlo (klobúk dole pred pánom kuchárom) a perfektný, milý a priateľský prístup celého personálu na čele s neuveriteľnou pani Bilko. Na všetkom sa dalo dohodnúť, nič nebol problém. Čo viac si nevesta so ženíchom môžu priať :) Na náš deň aj vďaka Vám nikdy nezabudneme. Ďakujeme.”

Manželia Sohrovi


„Moc děkujeme celému personálu hotelu Grunt, že nám umožnili prožít náš svatební den dle našich představ na tomto nádherném místě. V náš velký den bylo vše naprosto dokonalé, a to od krásné výzdoby, přes naprosto vynikající oběd a raut, až po perfektní obsluhu. Všichni byli pořád ve střehu a ochotni kdykoli nám v průběhu dne s čímkoliv pomoci. Na stole nezůstala prázdná sklenice nebo talíř, o všechny bylo vždy dobře postaráno, servis byl opravdu na vysoké úrovni. Moc děkujeme také manažerce hotelu paní Bilko, se kterou probíhala veškerá domluva a vždy byla velice ochotná, se vším nám pomohla a vždy se nám snažila vyjít vstříc. Jsme moc rádi, že jsme si pro náš den vybrali právě hotel Grunt, na tento den a místo nikdy nezapomeneme!”

Barbora a David Bangovi


„Byla to parádní jízda, jízda se vším všudy a jsme rádi, že jsme si pro náš den vybrali právě Grunt No 135. Místo má svou atmosféru, která dodá tomu radostnému dni jiskru, která dělala ten den ještě krásnější. Byli jsme nad míru se vším spokojení. Děkujeme všem, kteří se z personálu na přípravě naší svatby podíleli, avšak největší poděkování patří paní Bilko. V náš den byla naší oporou, za což jí opravdu z celého srdce děkujeme. Splnila veškerá naše přání, udělala maximum pro to, aby i nesplnitelné přání bylo splněné. Doufáme, že i za dalších 50 let, se na Gruntu potkáme a oslavíme společně naší zlatou svatbu. S pozdravem ”

Anna a Michal Stanowští


„Milá paní Bilko, strašně moc děkujeme, že jsme mohli náš velký den prožít zrovna na tomhle kouzelném místě. Děkujeme, že nic nebylo problémem a splnili jste všechna naše přání a představy. Děkujeme za skvělou a profesionální komunikaci a milý přístup ke všem našim hostům do jednoho. Děkujeme za úžasný gastronomický zážitek. Prostě děkujeme, že díky Vám byl náš den ještě lepší, než jsme si ho představovali. Těšíme se, až se zase uvidíme.”

M+J Walkovi


„Když jsme se s partnerem rozhodli stát se manželi, Hotel Grunt byl první místo, kam jsme zamířili. Jakmile jsme místo spatřili a nasáli atmosféru na živo, věděli jsme, že jinde svatbu nechceme. Celé místo je opravdu kouzelné. Byli jsme nad míru spokojení. Nejen, že jídlo bylo opravdu velmi chutné, ale personál byl velmi milý celý den, večer, noci i ráno. Všem moc děkujeme, že jsme mohli prožít opravdu nezapomenutelný a nádherný svatební den. Největší díky ale patří paní Bilko. Málo kdo dnes dělá svou práci s takovou láskou a nadšením, jako ona. Splnila nám, co jsme si přáli. Byla i naší psychickou oporou. Komunikace s ní byla opravdu radost. Děkujeme! ”

Žaneta a Martin Grácovi


„Serdecznie dziękujemy za wspaniałą imprezę! Organizację dopiętą na ostatni guzik, cudowny wystrój sali, przesmaczne jedzenie i niezapomnianą atmosferę. Wszystkim gorąco polecamy!”

Barbara i Stanislav Jakeš


„Hotel Grunt je nádherné místo s výhledem na Lysou horu. Areál je uzavřený, takže rušení cizích lidí není možné. Celý tým, který se o nás staral byl absolutně úžasný. Jídlo, tak na to vzpomíná celá naše rodina!!! Takový vývar jsme ještě nikde nejedli. Byl naprosto vynikající. Vlastně všechny chody i rauty byly vynikající!!! Jsme velice rádi, že jsme si vybrali tohle místo. Doufáme, že budete mít mnoho spokojeným zákazníků a nebo ti, kteří se neumí rozmyslet jestli vybrat tohle místo pro svatbu, tak Vám radíme řekněte tomuhle místu ANO! Moc děkujeme! ”

Vrublovi


„Již při první návštěvě nás toto krásné prostředí jednoduše okouzlilo. Skvělý personál, jídlo, výzdoba a především úžasná komunikace s paní Bilko. Celý den byl bez jediné chybičky a jsme šťastní, že jsme si vybrali právě hotel Grunt pro naši svatbu. Na tento významný den nikdy nezapomeneme. Děkujeme! ”

Zelinovi


„Každý mi dá jistě za pravdu, že příprava na svatební den je velmi náročná. Je třeba promyslet a naplánovat spoustu věcí tak, aby tento den byl ten nejlepší. U nás tomu nebylo jinak. Už jen najít to pravé místo na svatební hostinu. Na Grunt 135 jsme narazili v podstatě náhodou a již po první prohlídce jsme věděli, že to je to pravé místo. S blížícím se termínem šla z plánování hlava kolem a měli jsme neustále z něčeho obavy. Po předsvatební schůzce s paní Bilko se všechny obavy rozplynuly. Byla to velmi příjemná schůzka, paní manažerka je opravdu správný člověk na svém místě. Ze svých zkušeností nám toho mnoho poradila. A to i na čem ušetříme apod. Nesnaží se na vás napakovat jako u jiných podniků. Měli jsme pocit, že jí velmi záleží na tom, abychom náš den měli co nejhezčí a udělala by pro nás první poslední. Ve svatební den vše bylo přesně tak, jak jsme se domluvili a všichni hosté byli spokojeni. Jídlo bylo naprosto senzační, samé chvály od všech hostů. Obsluha rovněž profesionálové, ačkoliv toho mají opravdu hodně (svatba za svatbou) tak lze na nich vidět to nadšení pro práci, žádné kyselé obličeje. Všem děkujeme, paní manažerce, obsluze, kuchařům a pomocníkům. Děláte to opravdu dobře. ”

Krčkovi


„Dobrý den, berete jeden z největších podílů na tom, že náš den byl perfektní a bez jediné chybičky. Naše ,,hodnocení´´: Na Gruntu No 135 jsme zažili jeden z nejkrásnějších dnů v našem životě. Vše bylo dokonalé a to také díky skvělému personálu. Jsou to naprostí profesionálové, perfektní lidé a udělali pro nás naprosto vše a i víc než jsme čekali. Ne každý je zběhlý v chystání svatby a nebo má koordinátora a proto nám velice pomohla i předsvatební schůzka s paní Bilko. Ta přesně ví co a jak, aby bylo vše bez chybičky. Její pozitivní přístup a zkušenosti byly k nezaplacení už při samotné přípravě. Celý areál je perfektní a připravený pro vše. Obřad s krásným výhledem, prostor pro děti, odpočinek i párty do rána. A jídlo? To nemělo sebemenší chybičku. Vůbec nám nevadilo, že jsme ho předem nezkusili a byli jsme nadmíru spokojeni. A o snídaní ráno ani nemluvím, ta byla taky úžasná. Děkujeme ”

Bystroňovi


„Chtěli bychom ještě jednou moc poděkovat celému personálu za všechno, co pro nás v náš svatební den udělali. Ať už se jedná o jídlo, které bylo opravdu vynikající, nebo o servis, s jakým se o nás zaměstnanci profesionálně starali, vše bylo naprosto dokonalé! Především chceme moc poděkovat paní Bilko, za její dobrosrdečnost a laskavost. Už od prvního setkání jsme věděli, že jsme si lépe vybrat nemohli. Paní Bilko je naprosto úžasná, byla nám od začátku až do konce vždy ''po ruce'' a vždy nám ochotně se vším pomohla/poradila. Komunikace s ní je radost :-) Hotel Grunt je sám o sobě nádherný, ale bez Vás všech by celá ta krása byla zbytečná. Díky Vám, jsme si náš svatební den opravdu moc užili a jsme šťastní, že jsme si pro náš svatební den vybrali právě Vás. Moc děkujeme, ”

Maškovi


„Chtěli bychom moc poděkovat za krásný den strávený v nádherném prostředí. Jakmile jsme toto místo uviděli, věděli jsme, že to je přesně to co chceme, že právě tady chceme oslavit náš den! Krásná decentní výzdoba, skvělé jídlo, super atmosféra... Litujeme jen jediného - že náš den utekl tak rychle...ale krásné vzpomínky nám zůstanou! :) Děkujeme! ”

L+H Kroliczkovi


„Chtěli bychom ještě jednou moc poděkovat hotelu Grunt za nádhernou svatbu. Ne jen, že je hotel sám o sobě krásný, ale vše dokonale funguje. Děkujeme paní Bilko, která měla krásné jednání a komunikace s ní byla potěšením. Splnila nám každé přání. Spolu s personálem vytvořili příjemnou atmosféru a perfektní servis. Jídlo je opravdu výborné. Hosti byli stejně nadšení jako my. Pokud chcete mít svatbu bez starostí, Grunt je správná volba. Budeme rádi vzpomínat, děkujeme. Neškerovi”

Neškerovi


„Grunt pro nás byla jasná volba. Už po první prohlídce jsme věděli, že svatbu nechceme nikde jinde. Skvělá komunikace s paní Bilko, i se všemi, kteří nás v ten den obsluhovali. Krásné prostředí stodoly i okolí a moc příjemné ubytování. Ve svatební den proběhlo vše jak mělo, oběd i raut byl výborný a celková atmosféra byla úžasná. Moc doporučujeme všem, kteří stále váhají. Děkujeme za vše a hlavně ať se vám stále daří. ”

Pituchovi


„Grunt No 135 je místo, které má tu pravou svatební atmosféru! Od první návštěvy, jsme věděli, že jsme na správném místě. Vstřícnější komunikaci během příprav jsme si ani nemohli přát. Vynikající jídlo, o kterém všichni hosté stále vypráví. Personál, který byl za každé situace milý, ochotný a nic pro ně nebyl problém. A také nejlepší a nejúžasnější manažerka paní Bilko, která tento celek dokresluje k dokonalosti. Toto vše a mnohem víc jsme zažili na Gruntu v „náš den“ na který nezapomeneme! DĚKUJEME ”

Monika a Martin Malek


„Hotel Grunt No 135 byla nejlepší investice, kterou jsme v rámci svatby mohli udělat. Přenádherné místo, z vyzdobeného sálu se nám zatajil dech. Naprosto nepopsatelná byla atmosféra, o kterou se nám z velké části postaral skvělý personál a hlavně paní Bilko, která moc dobře ví, co dělá, všechno jsme měli zařízené do posledního přání a bez zbytečných průtahů. Navíc jen pár prohozených vět s ní dokáže z člověka setřepat všechen stres z příprav. Svatba byla kouzelná, uvolněná a za to moc děkujeme.”

Novomanželé Richtárovi


„„Náš svatební den byl dokonalý, protože každičký díl mozaiky zapadl přesně na své místo. Lidským a vřelým přístupem si nás paní provozní získala, už když jsme se o místo začali zajímat. V čele s paní Bilko i sympatickým a usměvavým číšníkem na nás celý personál v den „D“ působil dojmem, že by nám snesli modré z nebe, kdybychom si to přáli. Na místo máme hezké vzpomínky a budeme se zde rádi vracet.“ ”

Filipovi


„Pragnieby podziękować Państwu za pomoc w organizacji do tej pory najpiękniejszego dnia w naszym życiu. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, byliśmy zachwyceni przemiłą, rodzinną atmosferą od momentu pierwszego spotkania do samego końca naszej imprezy. Z serca możemy polecić Hotel Grunt jako miejsce do organizacji różnego rodzaju przyjęć.”

B+T Cieleccy


„Vážená paní Bilko, nejde ani slovy vyjádřit jak moc děkujeme za to, jak jste se Vy i váš personál o nás krásně starali. To srdíčko, které do toho vkládáte je naprosto úžasné. Díky té atmosféře, jaká u vás panuje, je Grunt čarovné místo. Nikdy nezapomeneme. Přejeme vám ještě hodně vydařených akcí a spoustu spokojených hostů :-)”

Bekárkovi


„Hotel Grunt můžeme na pořádání svatby jen doporučit! Stylové prostory, výhled na hory, skvělý personál, výborné jídlo, velký taneční parket, ochotná a trpělivá paní managerka, která nám zodpověděla veškeré naše dotazy. My jsme si den D velmi užili, všichni naši svatební hosté byli nadšeni a vše chválili a pro nás to byl nezapomenutelný den. Děkujeme.”

Zbránkovi


„Také bychom Vám rádi za vše poděkovali. Skvělý personál, vynikající jídlo, krásné prostory hotelu, výhled na hory...vše proběhlo nad naše očekávání a svatební den jsme si moc užili.”

Golasowští


„Náš svatební den byl jednoduše nezapomenutelný. Kouzelné místo, vynikající jídlo, skvělá hudba a hlavně naše milující rodina a přátelé. Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat paní Bilko, která od samého začátku tady byla vždy pro nás a celému týmu, jelikož nám v náš den “D” nechybělo vůbec nic. Hotel Grunt velmi doporučujeme a vždy se zde budeme rádi vracet. Děkujeme. ”

Nováčkovi


„Bylo to super, příprava a průběh svatebního dne proběhli nadmíru našich představ, všichni hosté se výborně bavili a nemohli si vynachválit prostředí hotelu Grunt no 135 včetně kuchyně. Ještě jednou bychom rádi poděkovali Vám i celému personálu za ochotu a profesionální přístup. Přejeme do budoucna mnoho spokojených klientů.”

Studenští


„Původně jsme chtěli svatbu jinde, ale na doporučení kameramana jsme se byli na Gruntu podívat a hned jsme si ho zamilovali. V ten moment jsme už svatbu jinde nechtěli. Grunt je skvělý sám o sobě, ale nejlepším široko daleko ho dělají lidi v něm. Paní Bilko a celý personál jsou profesionálové a jde vidět, že je práce baví a dělají ji, jak nejlépe umí. Vše proběhlo podle našich představ. Od domluvy po samotnou svatbu. Musíme ještě vyzdvihnout kuchyni, ta je na vysoké úrovni. Pokud chcete svatbu bez starostí, chcete aby vaši hosté, ale hlavně vy sami byli maximálně spokojeni, vyberte si Grunt No 135. ❤️ Děkujeme! ”

P&F Kunákovi


„Chtěli bychom Vám moc poděkovat za zorganizování naší svatby. Vše bylo přesně tak, jak jsme si představovali. Paní managerka milá, přívětivá, skvělý člověk. Obsluha taktéž. Jídlo perfektní, všichni si ho velice pochvalovali. Místo je zkrátka nádherné, nemohli jsme si pro náš svatební den vybrat lepší. Ještě jednou za vše moc děkujeme.”

Šostokovi


„Svatbu na Gruntu doporučujeme! Od prvního okamžiku, kdy jsme se zkontaktovali s manažerkou hotelu paní Bilko, jsme věděli, že to bude to pravé. Termín jsme si rezervovali více jak půl roku dopředu na začátek dubna, nebyl s tím problém, hodně nám pomohlo i to, že je obsazenost vidět online na webu, takže jsme mohli sledovat, jak moc dopředu se termíny plní. Oceňuji vhodně navržené menu, které jsme nakonec nemuseli ani upravovat a naprosto nám sedlo. Ze začátku nás docela mrzelo, že není možné jídlo dopředu ochutnat, protože Grunt nemá klasickou restauraci. Dali jsme tedy na doporučení z předchozích recenzí a udělali jsme dobře. Jídlo bylo výborné. Celý večer probíhal přesně podle našich představ. Personálu bylo vždy dostatek, aby stíhal, co je potřeba. Pro uspořádání akce je nutné sepsat smlouvu, ve které jsme zjistili, že jsou celkem přísné storno podmínky, což není úplně příjemné. Naštěstí se vše vydařilo a svatba byla v den, jak jsme si naplánovali. Děkujeme celému týmu na Gruntu za pomoc s tímto dnem.”

Vejnarovi


„Dnes je to přesně rok, co jsme s manželem v klimkovickém kostelíku vstoupili do manželství a momentálně se skleničkou sektu v ruce vzpomínáme na celý tento den a hlavně na následnou úžasnou oslavu u Vás v hotelu Grunt No 135. I během roku jsme na Vás rádi a opětovně vzpomínali, celý den (včetně vydařeného počasí :-) ) vyšel naprosto dokonale, rovněž pozdější reakce přítomných hostů toto potvrdila. Chtěli bychom Vám touto cestou dodatečně při této nostalgii poděkovat za nádherný svatební den plný vynikajícího jídla, služeb, přátelského přístupu a prostředí. ”

Renáta a Michal Meyerovi


„Paní Farna, tímto bychom Vám chtěli poděkovat za krásně zorganizovanou svatbu. Paní manažerka i celý personál jsou velmi ochotní a vstřícní a nic pro ně nebyl problém. Úžasný je Váš přístup ke svatbám. Moc jsme si pochutnali na svatební hostině a všechny prostory Gruntu jsou úchvatné. S jistotou víme, že jsme si nemohli vybrat lépe. Děkujeme a pokud bude příležitost, těšíme se na další shledání. ”

Martin a Simona Puczokovi


„Náš velký den na Gruntu byl úžasný. Areál a personál Gruntu k tomu přispěl ve velké míře, profesionalita a vstřícnost byla opravdu na 100% a to je přesně to, co si člověk v takový den přeje, aby si mohl nerušeně užívat samotný zážitek. Děkujeme, dziynkujymy, dziękujemy!”

Eva + Pepa


„Chtěli bychom Gruntu ještě jednou moc poděkovat za realizaci našeho svatebního dne. Vše bylo dokonalé a všichni jsme byli moc spokojeni!”

Kořínkovi


„Děkujeme za krásný svatební den...”

Píchovi


„Dziękujemy całemu personelu hotelu Grunt za świetne zagospodarowanie naszego wesela, było zupełnie tak, jak sobie wymarzyliśmy!...”

Magda i Rysio


„Tímto bychom chtěli poděkovat Hotelu Grunt No 135 za vše, čím udělali náš svatební den tak vyjímečný. Nádherné prostory sálu i ubytování, výborná kuchyně, usměvavý personál. Den to byl pro nás velice zásadní, a proto jsme s manželem rádi, že Grunt No 135 splnil naše očekávání. Budeme se těšit na další shledání.”

Nikola a Michal Bukowski


„A co dodat? Jsme moc rádi, že jsme pro náš den zvolili Hotel Grunt, protože krásný areál a milý vstřícný přístup personálu úžasně dotvořily pohodovou přátelskou atmosféru naší svatby a i všichni hosté spokojeně vzpomínají :-)”

M.+M. Novákovi


„Dlouhou dobu jsme nemohli najít to správné místo pro naši svatbu. Když jsme se zhruba měsíc před plánovaným termínem naprostou náhodou dozvěděli o Gruntu, srdce nám zaplesalo! Místo vypadalo přesně, jak jsme si ho vysnili… Přáli jsme si mít všechno včetně obřadu na jednom místě. Ačkoliv jsme byli první svatba s obřadem, všechno klaplo na jedničku. Celý den proběhl bez jediného zádrhelu a se vším jsme byli velice spokojeni nejen my, nevěsta a ženich, ale také naši hosté. Moc jsme si náš den užili a velkou zásluhu na tom má velmi milý a ochotný personál a páni majitelé, kteří nám s úsměvem na rtech vyšli ve všem vstříc. Mockrát děkujeme a přejeme jen spokojené zákazníky. A s radostí doporučujeme! ”

V. a D. Cimalovi


„Byliśmy bardzo zadowoleni z poziomem usług i stylową architekturą wnętrza. Wszystkim jak najbardziej polecamy Grunt No 135.”

David i Natalia


„Dziękujemy gospodarzom Gruntu za umożliwienie wspaniałej uroczystości weselnej, która pozostanie w pamięci nas i gości w skojarzeniu z samymi superlatywami. Rodzinna atmosfera lokalu wraz z profesjonalnym podejściem właścicieli oraz personelu dopomogły do spełnienia naszych marzeń. ”

Ryszard i Magda